business-concept-with-copy-space-office-desk-table-with-pen-focus-analysis-chart-computer-notebook-cup-coffee-desk-vintage-tone-retro-filter-selective-focus_1418-537

DAĞLI Hukuk ve Danışmanlık:

Ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere geniş kapsamlı ve ayrıntılı hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ulusal ve uluslararası ticaretin tüm alanlarında ve projelerinde müvekkillerine hukuk ve danışmanlık hizmeti veren ofisimiz aynı zamanda hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda samimi, kreatif ve çözüm odaklı hizmetler sunmaktadır.

Büromuz;

Hukuk alanında sunmuş olduğu kaliteli, prensipli, hızlı ve pratik hizmet sunumu sayesinde, kendisi ile birlikte müvekkil gerçek ve tüzel kişileri de sürekli ileri taşımayı amaçlayan ofisimiz; şeffaflık, meslek etiği, disiplinli uzmanlaşma ve ileri görüşlü önlem kavramlarını benimseyerek, müvekkillerine öncelikle “Önleyici Hukuk Desteği” hizmetleri sağlamayı ilke edinmiştir.

Bugün, geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti veren ofisimizin amacı, müvekkillerimizin hedefine yönelik ortaklık ilişkisi içerisinde karşılıklı güven zemininde nihai sonuca birlikte ulaşmaktır.

E-Müvekkil Bilgilendirme Sistemi;

Takip ettiğimiz hukuki ihtilafların tüm süreçleri ile tüm olasılıkları müvekkillerimize düzenli olarak rapor edilmektedir. Bununla birlikte, müvekkillerimizin yargılama sürecindeki dosyalarının tüm aşamalarını takip edebilmeleri adına internet sitemizde her kullanıcıya özgü şifrelenmiş sayfalarda e-hizmet sunulmaktadır. Takip ettiğimiz hukuki ihtilafların tüm süreçleri ile tüm olasılıkları müvekkillerimize düzenli olarak rapor edilmektedir. Bununla birlikte, müvekkillerimizin yargılama sürecindeki dosyalarının tüm aşamalarını takip edebilmeleri adına internet sitemizde her kullanıcıya özgü şifrelenmiş sayfalarda e-hizmet sunulmaktadır.

Globalleşen dünya çerçevesinde yurt dışından ülkemize yatırım yapmayı hedefleyen şirketlerin/şahısların yanı sıra yurt dışına yatırım yapmayı hedefleyen müvekkillerimize daha iyi hukuki imkanlar sunabilmek adına büromuz Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca olarak her türlü hukuki hizmeti sunmaktadır.