Hukukun Her Alanında Hizmet...

DAĞLI Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, konusunda uzman kadrosuyla, yurt içinde ve yurt dışında hukukun her alanında faaliyet göstermekte; müvekkillerine geniş çözüm ortağı ağıyla hızlı, çözüm odaklı, gelişime açık ve yenilikçi perspektifte hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

ULUSLARARASI TİCARET HUKUKU

Müvekkillerimizin uluslararası hukuki ihtiyaçlarında da seçkin uluslararası hukuk büroları ile kurduğu köklü iş birliği olanakları sayesinde, Dünya’nın her noktasında etkin ve hızlı hizmet üretmek imkanına sahiptir. Büromuz Uluslararası anlamda bağımsız bir hukuk bürosu olup, sektörel ve çalışma alanlarına göre ülkelerinin en önde gelen uzman hukuk büroları ile uzun süreli ilişkiler tesis etmiş bulunmaktadır. Ayrıca İngiltere merkezli Dünya çapında operasyonu olan uluslararası hukuk bürolarının birçoğu ile de birlikte hizmet üretebilme deneyimi ve kapasitesine sahiptir.

qtq80-Kkw5LV
qtq80-EXxpqj

MARKA-PATENT DANIŞMANLIĞI

Büyüyen markaların stratejik iş ortağı olarak, Marka ve Patent danışmanlığı hizmetleri kapsamında tescil işlemleri öncesinde marka-patent araştırması yapılması, tescil işlemlerinin gerçekleştirilmesi gibi konularda hizmet ve danışmanlık vermekteyiz. Marka-Patent tescili sonrasında ise bunların hukuki koruması, sürekli takibi, Marka ve Patentlere yapılan tecavüzlerin engellenmesi gibi hukuki hizmetleri müvekkillerimize sunmaktayız. Sunduğumuz bu hizmetleri paket programlar şeklinde uygulayabildiğimiz gibi müvekkillerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel paketler de oluşturabilmekteyiz.

YABANCILAR VE VATANDAŞLIK HUKUKU

MİRAS HUKUKU

SERMAYE PİYASASI HUKUKU

BASIN VE MEDYA HUKUKU

TAHKİM VE UYUŞMAZLIK HUKUKU

İCRA-İFLAS HUKUKU

İDARE VE VERGİ HUKUKU

ULUSLARARASI İŞLEMLER VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU

BİLİŞİM HUKUKU

HAVACILIK HUKUKU

FİKRİ MÜLKİYET HUKUKU

BANKACILIK VE FİNANS HUKUKU

DENİZ TİCARETİ HUKUKU

ENERJİ VE MADENCİLİK HUKUKU

TÜKETİCİ HUKUKU

ŞİRKETLER HUKUKU

AİLE HUKUKU

CEZA HUKUKU

ANAYASA MAHKEMESİ VE AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE BİREYSEL BAŞVURU DAVALARI