business-partners-handshake-international-business-concept

DAĞLI Hukuk ve Danışmanlık Bürosu,

Müvekkillerinin uluslararası hukuki ihtiyaçlarında da seçkin uluslararası hukuk büroları ile kurduğu köklü iş birliği olanakları sayesinde, Dünya'nın her noktasında etkin ve hızlı hizmet üretmek imkanına sahiptir.

Büromuz

Uluslararası anlamda bağımsız bir hukuk bürosu olup, sektörel ve çalışma alanlarına göre ülkelerinin en önde gelen uzman hukuk büroları ile uzun süreli ilişkiler tesis etmiş bulunmaktadır. Ayrıca İngiltere merkezli Dünya çapında operasyonu olan uluslararası hukuk bürolarının birçoğu ile de birlikte hizmet üretebilme deneyimi ve kapasitesine sahiptir.

DAĞLI Hukuk ve Danışmanlık Bürosu’nun sahip olduğu bu bağımsızlık ve kurduğu yakın ilişkiler, projelere en uygun uluslararası partnerin seçilmesi ve en yüksek kalitede hizmetin en uygun koşullarda alınması konusunda büyük bir avantaj ve esneklik sağlamaktadır.

Yabancı veya yurtdışında yerleşik Türk müvekkillerine Türkiye’de yaşadığı boşanma davaları, tanıma-tenfiz davaları, miras davaları, şirket satın almaları, şirket evlilikleri, kısa veya uzun vadeli ticari anlaşmalar gibi konularda hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Yurtdışında faaliyet göstermek isteyen Türk vatandaşları veya Türkiye’de yerleşik yabancı müvekkillerine ithalat ihracat danışmanlığı ile şirketlerin, ticaretin yapılacağı ülke ile Türkiye arasındaki devletlerarası anlaşmalara hukuki uygunluk kazandırılması konularında hizmet vermektedir.

Ayrıca İngiltere’de ticaret yapıp orada yerleşmek isteyen girişimcilere Ankara Anlaşması çerçevesinde İngiltere hukukuna uygun şekilde başvuru yapılabilmesi için hukuki yardım hizmeti vermektedir.

Uluslararası hukuki yardım için iletişime geçin.